Start


3…2…1… Otwieram przed Wami moją szafę. Alice Point to miejsce, gdzie ubrania z mojej „malutkiej” szafy ujrzą światło dzienne. Tutaj także podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami i przemyśleniami na temat mody, trendów, ciuchów itp. Zapraszam i zachęcam do częstego odwiedzania!

11 comments

 1. Anonymous

  Witam ! Trzymię kciuk ( tylko jeden, ponieważ drugiego nie posiadam z powodów osobistych- maszyna mi urwała) 🙂 Mimo tego na mojej twarzy pojawił się uśmiech po ujrzeniu twego bloku.

 2. fashionelka

  przejrzałam calego twojego bloga zajęło mi to ponad 2h, trzeba przyznać, że masz fantastyczne wyczucie stylu

 3. gandzia42

  Zachęcona dotarłam, aż tutaj. Do samego początku pięknej idei i historii. Był to nie lada wyczyn, ale było warto. Zdecydowanie było warto. Pozdrawiam 😉

 4. Anonymous

  Oglądnięciu bloga poświęciłam całe dzisiejsze śnieżne, grudniowe popołudnie. Dziękuję za wspaniałe inspiracje i z całego serca życzę dalszych sukcesów.

 5. ...alkai...

  To jest aż niemożliwe, że tak poprostu w ciągu tych kilku lat osiągnęłaś taki sukces! Jestem pełna podziwu.

  Pozdrawiam

  …alkai…

 6. claraa

  obejrzałam całego twojego bloga – szczerze mówiąc, jest to pierwszy blog o modzie który przeczytałam w calości.

  jesteś niesamowita, isnpirujesz mnie.

  rozważam założenie właśnego 😉

 7. Anonymous

  Twój blog jest po prostu niesamowity! Sama chciałabym założyć własnego, ale trochę mam stracha. Bo jak nikt nie będzie tego czytał? 😉

 8. Hmmmmmm… Jak napiszę, że oglądnęłam twojego bloga w tył to nic nie odkryje, bo zrobiło to już pełno osób, poza tym ja wszystkie oglądam w tył. Muszę jednak napisać, że przepięknie Ci w okularach, wyładniałaś (na twarzy i z sylwetki), oprócz tego wiele twoich starych postów jest dla mnie inspirujących nawet teraz. Niesamowicie Ci gratuluję!

css.php