Pink chiffon shirt


pictures by Magdalena Zielasko, editing by Belletette!

(American Apparel chiffon shirt, The Scarlett Room loafers, Zara bag)

Tak wygląda mój strój w całości, do ćwiekowanych loafersów ubrałam szyfonową jasnoróżową koszulę i zwykłą czarną spódniczkę.
Ps. Właśnie pakuję walizkę, bo jutro lecę do Barcelony, gdzie razem z 4 blogerkami biorę w udział w projekcie o którym dowiecie się więcej wkrótce:)

ENGLISH: The pink chiffon shirt and simple black skirt – this is what I was wearing with the studded loafers from the previous post. Now I’m packing my suitcase because I’m going to Barcelona tomorrow, where with 4 other bloggers I’m taking part in a project, about which I will tell you more soon.

MUSIC: The Pretenders – Don’t get me wrong

78 comments

 1. Krissy ~

  this chiffon top is amazing! and those shoes are just bizarre, i LOVE them!
  Krissy xoxo

 2. Kuriozum

  Piękna stylizacja z jednym ale: bielizna. Cielisty stanik sprawdziłby się lepiej. Chyba, że efekt był całkowicie zamierzony.

 3. Sandra

  Bardzo podoba mi się całość, buty nadają outfitowi charakteru 🙂
  xoxo.

 4. Anonymous

  Ubrać SIĘ, założyć coś!!!!!!
  Nigdy: ubrać coś!

 5. Yth

  Wow, love this outfit as always! Dying too hear about your project!

 6. Anonymous

  gdzie mozna nabyć takie butki wypisuję do kasi – pani ekscelencji a ona nić cisza z jej str może ty mi dasz wskazówkę w jaki sposób mogę je posiadać a tak wgl to jesteś najlepsza z tych wszystkich blogerek w polsce kasia ciągle na czarno ale ten czarny to jej znak rozpoznawczy lecz już nudny, julietty wogóle jakoś nie moge zdzierzyć a jessy znam za czasów gimnazjum jak ona i ja byłyśmy emo jescze

css.php