Start


3…2…1… Otwieram przed Wami moją szafę. Alice Point to miejsce, gdzie ubrania z mojej „malutkiej” szafy ujrzą światło dzienne. Tutaj także podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami i przemyśleniami na temat mody, trendów, ciuchów itp. Zapraszam i zachęcam do częstego odwiedzania!

11 comments

 1. Icky - reply

  powodzenia i gratuluję odwagi :]

 2. Anonymous - reply

  Witam ! Trzymię kciuk ( tylko jeden, ponieważ drugiego nie posiadam z powodów osobistych- maszyna mi urwała) 🙂 Mimo tego na mojej twarzy pojawił się uśmiech po ujrzeniu twego bloku.

 3. fashionelka - reply

  przejrzałam calego twojego bloga zajęło mi to ponad 2h, trzeba przyznać, że masz fantastyczne wyczucie stylu

 4. gandzia42 - reply

  Zachęcona dotarłam, aż tutaj. Do samego początku pięknej idei i historii. Był to nie lada wyczyn, ale było warto. Zdecydowanie było warto. Pozdrawiam 😉

 5. Anonymous - reply

  Oglądnięciu bloga poświęciłam całe dzisiejsze śnieżne, grudniowe popołudnie. Dziękuję za wspaniałe inspiracje i z całego serca życzę dalszych sukcesów.

 6. ...alkai... - reply

  To jest aż niemożliwe, że tak poprostu w ciągu tych kilku lat osiągnęłaś taki sukces! Jestem pełna podziwu.

  Pozdrawiam

  …alkai…

 7. claraa - reply

  obejrzałam całego twojego bloga – szczerze mówiąc, jest to pierwszy blog o modzie który przeczytałam w calości.

  jesteś niesamowita, isnpirujesz mnie.

  rozważam założenie właśnego 😉

 8. Anonymous - reply

  Twój blog jest po prostu niesamowity! Sama chciałabym założyć własnego, ale trochę mam stracha. Bo jak nikt nie będzie tego czytał? 😉

 9. Adrianna and Marcela - reply

  Hmmmmmm… Jak napiszę, że oglądnęłam twojego bloga w tył to nic nie odkryje, bo zrobiło to już pełno osób, poza tym ja wszystkie oglądam w tył. Muszę jednak napisać, że przepięknie Ci w okularach, wyładniałaś (na twarzy i z sylwetki), oprócz tego wiele twoich starych postów jest dla mnie inspirujących nawet teraz. Niesamowicie Ci gratuluję!

Leave a comment


css.php